اریک تن هاگ,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ قهرمانان اروپا

سرمربی آژاکس تایید کرد او و تیمش در اوج ناامیدی به سر می برند اما باید سریعا برای قهرمانی در لیگ هلند، خود را آماده کنند.

به گزارش طرفداری، تیم شایسته آژاکس موفق به تکمیل معجزه خود نشد و چند ثانیه تا رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا کم آورد. پس از شکست ۳-۲ مقابل تاتنهام، اریک تن هاگ گفتگویی با خبرنگاران داشت.

 

سرمربی آژاکس گفت: تاتنهام از شروع نیمه دوم به شکل غیرقابل باوری بازی کرد و حیرت آور ظاهر شد. آنها در بالاترین سطح ممکن بازی کردند. پس از اینکه بازی ۲-۲ شد سعی کردیم اوضاع را در کنترل بگیریم و فرصت های خوبی از دست دادیم. سعی کردیم بازی را قفل کنیم اما در آخرین ثانیه ها گل خوردیم. امروز و فردا، کلمه ای برای توصیف این وضعیت نمی توانیم پیدا کنیم.

 

 دو بازی پایانی لیگ هلند در پیش است و باید با این شرایط کنار بیاییم؛ باید آرامش خود را حفظ کنیم. به خودمان و طرفدارانمان مدیون هستیم؛ فصل فوق العاده ای رقم زدیم؛ یک جام (حذفی) برده ایم و باید به دنبال دومی (لیگ) باشیم.

 

 امشب فوتبال روی بی رحمانه اش را به ما نشان داد و باید آنرا تحمل کنیم. زندگی جریان دارد و باید ادامه بدهیم. (به فینال) خیلی نزدیک شده بودیم و بچه ها این موضوع را به خوبی درک می کنند اما حالا به زمان نیاز داریم تا اوضاع را مرتب کنیم. در هر صورت بابت کاری که تا کنون انجام داده ایم، شایسته احترام و تقدیر هستیم.

 

به فینال بسیار نزدیک شده بودیم و شایسته اش بودیم. برد در لندن باعث حواس پرتی ما شد و من به بچه ها گفته بودم که کار تمام نشده است. دیدید که تاتنهام چطور تا انتها جنگید و ایمان داشت. لازم است که به راهمان ادامه بدهیم اما در شرایط فعلی این کار بسیار سخت است. تاتنهام بسیار فرصت طلب بود درحالیکه ما در ضدحملات اصلا خوب کار نکردیم. اگر به جای آن توپ هایی که به تیرک خورد، یکی را گل کرده بودیم، اکنون کار تمام شده بود.

 

دی لیخت: رویای‌ ما به کابوس تبدیل شد

دی لیخت,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ قهرمانان اروپا

دی لیخت که گل اول تیمش در این دیدار را به ثمر رسانده بود، گفت:” وقتی کل بازی را تماشا کنید، می بینید که ما مستحق حذف نبودیم. ما در نیمه اول فرصت زیادی به آنها ندادیم اما در هر صورت حذف شدیم. باورنکردنی است.

 

این رویایی بود که به باد رفت. خیلی دوست داشتم در فینال بازی کنم اما این اتفاق رخ نمی دهد. آنطور که هواداران مان بعد از بازی ما را تشویق کردند، مو به تنم سیخ کرد. اکنون صحبت کردن دشوار است اما باید این باخت را پشت سر بگذاریم. ما هنوز باید دو بازی دیگر انجام بدهیم تا قهرمان لیگ شویم. اکنون این مسئله مهمتر است.”