پلی استیشن پنج,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,بازی

شرکت سونی ساخت کنسول PS5 یا پلی استیشن ۵ را تایید کرده اما فعلا از اطلاعات بیشتر درباره مدل جدید این کنسول بازی خبری نیست.

 

بر اساس اعلام این شرکت در طی کنفرانس‌های مختلف، اطلاعات جزئی راجع به تاریخ عرضه این مدل قابل پیش بینی است. گزارشگری به نام Takahishi Mochizuki، جزئیاتی از  آخرین جلسه اعلام درآمد شرکت سونی فاش کرد.

 

بر اساس اظهارات Mochizuki ، ظاهرا سونی تصمیم ندارد طی ۱۲ ماه آینده نسل جدیدی از پلی استیشن خود معرفی کند.

 

این بازه زمانی شامل باقی مانده سال ۲۰۱۹ و نیمی از سال ۲۰۲۰ می‌شود.

 

با این اوصاف تاریخ معرفی سیستم کنسول بازی اختصاصی سونی اواخر سال ۲۰۲۰ تخمین زده می‌شود.

 

سونی در طی جلسه اعلام درآمد خود، به افزایش خرج و مخارج توسعه نسل جدید کنسول بازی اشاره کرد و عنوان کرد که همین مسئله باعث خواهد شد که سود سال مالی آینده، کمتر شود.

 

پلی استیشن پنج,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,بازی

همچنین شایعات جدیدی درباره کنسول PS5 منتشر شده  مانند پشتیبانی از ۸K، PSVR و Backward Compatibility.

 

بازار شایعات و گزارش‌های پیرامون کسنول‌های بازی سه شرکت بزرگ فعال در این حوزه (مایکروسافت، سونی و ناینتندو) با نزدیک شدن به کنفرانس E3 2019 داغ‌تر می‌شود.

 

هر دو شرکت ناینتندو و مایکروسافت اخیرا نسخه جدید معرفی کرده‌اند اما تا به امروز، یک سال و نیم از معرفی نسل قبلی کنسول پلی استیشن سونی می‌گذرد.

 

پلی استیشن پنج,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,بازی

بهترین بازیهای پلی استیشن ۴

بهترین بازیهای پلی استیشن ۴ کدامند؟ سوال سختی است. وقتی صحبت از پلی‌استیشن به میان می‌آید از میان هزاران عنوان گیم که برای این کنسول عرضه شده برخی بالاتر می‌ایستند. سایت Cnet اخیرا ۲۵ عنوان گیم را به عنوان برترین گیم‌های پلی‌استیشن معرفی کرده است.